« Powrót do strony głównej

Logotyp Play the Music to interaktywna wystawa w całości poświęcona muzyce. Ekspozycja została wyprodukowana w Wielkiej Brytanii.

Na wystawie można zobaczyć jak przebiega transmisja i przetwarzanie dźwięku w uchu, począwszy od fal dźwiękowych do impulsu elektrycznego w mózgu. Jedną z niepowtarzalnych atrakcji będzie też unikatowa, niewidzialna harfa, na której podczas koncertów grał Jean Michael Jarre. Jeżeli zwiedzający będą chcieli sprawdzić swoje poczucie rytmu lub zagrać na pianinie stopami, nic nie będzie stało temu na przeszkodzie. Wystawa ma charakter edukacyjny z jednoczesną dużą dawką zabawy. Wystawa została zaprojektowana przez Henrego Lowe z firmy Tourwest, specjalizującej się w tworzeniu i operowaniu wystaw tematycznych, wcześniej projektanta wystaw w British Museum, koordynatora artystycznego w Museum Science w Chicago, dyrektora ds. rozwoju wystaw w Natural History Museum w Londynie. Składa się z 25 dużych eksponatów interaktywnych lub multimedialnych i 30 paneli graficznych. Wszystkie duże eksponaty wyglądają jak aluminiowe duże walizki z kolorową grafiką. Całość jest jednolita i estetyczna. Panele graficzne są przygotowane dla każdej grupy odbiorców - ich wysokość dostosowana jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wystawa została stworzona dla bardzo szerokiego spectrum odbiorców. Całość ekspozycji jest atrakcyjna zarówno pod względem wizualnym jak i merytorycznym.

Więcej informacji o wystawie: www.marekpisarski.pl Kontkat w sprawie wynajmu lub sprzedaży wystawy: biuro@marekpisarski.pl