« Powrót do strony głównej

Think different. Rewolucja w sposobie spędzania czasu wolnego

Nowe idee i produkty są podstawą życia i rozwoju. Ogromna konkurencja wśród regionów i miast  zmusza do wprowadzania innowacyjnych produktów oraz modernizowania istniejących atrakcji turystycznych.

Sektor zagospodarowania czasu wolnego (ang. leisure industry) jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie. Nowe technologie jak na razie w niewielkim stopniu są wykorzystywane w Polsce. Budowle zabytkowe,muzea, galerie sztuki, zabytki techniki,parki rozrywki potrzebują nowoczesnych rozwiązań.

Coraz silniejszy jest też trend edukacyjnej rozrywki(edutainment) - atrakcje powinny bawić i edukować zarazem.Trend został zapoczatkowany przez tzw.fale Disneya,który oddziaływały na różne sektory spędzania czasu wolnego

Kluczowym problemem w zapewnieniu sukcesu każdego przedsięwzięcia jest oryginalny pomysł,dobór odpowiedniej koncepcji funkcjonalnej i sprawne zarządzanie. Każdy nowy projekt wymaga indywidualnego podejścia.Unikalna i jedyna taka na polskim rynku oferta Marka Pisarskiego wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Ponad 30 lat pracy przy różnego typu projektach w różnych sektorach turystyki ,rekreacji i edukacyjnej rozrywki  daje gwarancję znalezienia odpowiedniego klucza do sukcesu.

Marek Pisarski-Imagineer